XXXIII EILINIS SEKMADIENIS / XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Lapkričio 14 d., pirmadienį 18.15 val. kviečiame į pokalbių apie tikėjimą Šv. Rašto šviesoje susitikimą. Susitikimas vyks lenkų kalba parapijos salėje.

2. Lapkričio 15 d., antradienį kviečiame į piligriminę kelionę į Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos Globos atlaidus. Išvykstame iš Pabradės 15.00 val. Šv. Mišios bus aukojamos šv. Teresės bažnyčioje 17.00 val. Užsirašyti į kelionę galima bažnyčios raštinėje.

3. Lapkričio 16 d., trečiadienį švenčiame ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS, GAILESTINGUMO MOTINOS iškilmę. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Lapkričio 17 d., ketvirtadienį minime šv. Elzbietą Vengrę, vienuolę. Šv. Mišios 8.30 val.

5. Lapkričio 18 d., penktadienį kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

6. Kitą sekmadienį, lapkričio 20 d. švenčiame Kristaus Visatos Valdovo iškilmę. Sekmadienio šv. Mišių rinkliava bus skirta Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos išlaikymui.

7. Spaudos stende yra naujas Artumos žurnalo numeris.

8. Nuoširdžiai dėkojame už aukas bažnyčios ir parapijos namų artėjančio šildymo sezono išlaidoms padengti.

1. 14 listopada, w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.15 zapraszamy na spotkanie-rozmowę o wierze w świetle Pisma świętego. Spotkanie odbędzie się w języku polskim w sali parafialnej.

2. 15 listopada, we wtorek zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Odpusty Opieki Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej. Wyjazd z Podbrodzia o godz. 15.00. Msza św. w kościele św. Teresy o godz. 17.00. Zapisać się na pielgrzymkę można w kancelarii w kościele.

3. 16 listopada, w środę obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia. Msza św. o godz. 17.30.

4. 17 listopada, w czwartek obchodzimy wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy. Msza św. o godz. 8.30.

5. 18 listopada, w piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

6. 20 listopada, w niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystus Króla Wszechświata. Taca niedzielnej Mszy św. będzie przeznaczona na utrzymanie seminarium duchownego w Wilnie.

7. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.