XXVII EILINIS SEKMADIENIS / XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Spalio 4 d., pirmadienį minime šv. Pranciškų Asyžietį, vienuolį. Šv. Mišios 17.30 val. Pirmąjį mėnesio pirmadienį po Šv. Mišių kalbame Dievo Gailestingumo vainikėlį.

2. Spalio 5 d., antradienį minime šv. Faustiną Kovalską, vienuolę, kurios relikvijas saugome mūsų bažnyčioje. Šv. Mišios 8.30 val. Pirmąjį mėnesio antradienį po šv. Mišių kalbame Visų Šventųjų litaniją.

3. Spalio 6 d., pirmąjį mėnesio trečiadienį meldžiamės už mūsų parapijos geradarius. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Spalio 7 d., ketvirtadienį minime Rožinio Švč. Mergelę Mariją. Šv. Mišios 8.30 val. Pirmąjį mėnesio ketvirtadienį po šv. Mišių Švč. Sakramento išstatymas ir padėkos už Eucharistijos dovaną malda.

5. Spalio mėnuo yra misijų mėnuo ir Rožinio maldos mėnuo. Rožinio malda meldžiamės: pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 17.00 val.; antradieniais, ketvirtadieniais 8.00 val. šeštadieniais 9.30 val., sekmadieniais 11.30 val.

6. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikiškus leidinius. Spaudos stende galima rasti naujus Artumos žurnalus.

7. Artėjant šildymo sezonui maloniai prašome savo aukomis prisidėti prie bažnyčios šildymo išlaidų.

8. Mūsų bažnyčioje svečiuojasi Marijos radijo savanoriai ir renka aukas Marijos radijo išlaikymui.

1. 4 października, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zakonnika. Msza św. o godz. 17.30. W pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy św. odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. 5 października, we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy, której relikwie przechowujemy w naszym kościele. Msza św. o godz. 8.30. W pierwszy wtorek miesiąca po Mszy św. odmawiamy litanię do Wszystkich Świętych.

3. 6 października, w pierwszą środę miesiąca modlimy się za dobroczyńców naszej parafii. Msza św. o godz. 17.30.

4. 7 października, w czwartek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Msza św. o godz. 8.30. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziękczynna za dar Eucharystii.

5. Październik jest miesiącem misyjnym oraz miesiącem różańcowym. Zapraszamy na modlitwę różańcową w poniedziałki, środy, piątki o godz. 17.00; we wtorki i czwartki o godz. 8.00; w soboty i niedziele o godz. 9.30.

6. Zbliża się sezon grzewczy. Uprzejmie prosimy o wsparcie wydatków ogrzewania naszego kościoła.