XXIX EILINIS SEKMADIENIS / XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Spalio 18 d., pirmadienį švenčiame šv. Luko, evangelisto šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Spalio 22 d., penktadienį minime šv. Joną Paulių II, popiežių, kurio relikvijas saugome mūsų bažnyčioje. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Kitą sekmadienį, spalio 24 d. švenčiame misijų sekmadienį. Šv. Mišių rinkliava bus skiriama misijoms paremti.

4. Spalio mėnuo yra misijų mėnuo ir Rožinio maldos mėnuo. Rožinio malda meldžiamės: pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 17.00 val.; antradieniais, ketvirtadieniais 8.00 val. šeštadieniais 9.30 val., sekmadieniais 11.30 val.

5. Priimame šv. Mišių intencijas už mirusius lapkričio mėnesio Vėlinių Oktavai. Mirusiųjų vardus galima užrašyti ant lapelių, kuriuos galima rasti spaudos stende.

6. Lapkričio 16 d. organizuojame piligriminę kelionę į Aušros Vartus į Gailestingumo Dievo Motinos atlaidus. Išvykstame iš Pabradės 15.00 val. Šv. Mišios šv. Teresės bažnyčioje 17.00 val. Užsirašyti į kelionę galima bažnyčios raštinėje.

7. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikiškus leidinius. Spaudos stende galima rasti naujus Artumos žurnalus bei lapkričio mėn. Magnificat.

8. Artėjant šildymo sezonui maloniai prašome savo aukomis prisidėti prie bažnyčios šildymo išlaidų.

1. 18 października, w poniedziałek obchodzimy święto św. Łukasza, ewangelisty. Msza św. o godz. 17.30.

2. 22 października, w piątek wspominamy św. Jana Pawła II, papieża, którego relikwie przechowujemy w naszym kościele. Msza św. o godz. 17.30.

3. Następna niedziela, 24 października jest niedzielą misyjną. Ofiary Mszy św. będą przeznaczone na wsparcie dzieł misyjnych w świecie.

4. Październik jest miesiącem misyjnym oraz miesiącem różańcowym. Zapraszamy na modlitwę różańcową w poniedziałki, środy, piątki o godz. 17.00; we wtorki i czwartki o godz. 8.00; w soboty i niedziele o godz. 9.30.

5. Przyjmujemy intencje Mszy św. za zmarłych na Oktawę listopadową. Imiona zmarłych można zapisać na kartki, które są w gablocie z prasą.

6. Zbliża się sezon grzewczy. Uprzejmie prosimy o wsparcie wydatków ogrzewania naszego kościoła.

7. Reprezentacyjny Polski Zespół Pieśni i Tańca „Wileńszczyzna” im. Jana Mincewicza wszystkich zaprasza na koncert 40-lecia do Teatru Narodowego Opery i Baletu w Wilnie 7 listopada o godz. 16.00. Ulotki z informacją o nabyciu biletów można znaleźć w gablocie z prasą.

8. 16 listopada organizujemy pielgrzymkę autokarową do Ostrej Bramy na Odpusty Opieki Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia. Wyjazd z Podbrodzia o godz. 15.00. Msza św. w kościele św. Teresy o godz. 17.00. Zapisać się można w kancelarii parafialnej.