XVII EILINIS SEKMADIENIS / XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Pirmadienį, liepos 26 d. minime šv. Joakimą ir Oną, Švč. Mergelės Marijos tėvus. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Ketvirtadienį, liepos 29 d. minime šv. Mortą, Mariją ir Lozorių. Šv. Mišios 8.30 val.

3. Šeštadienį, liepos 31 d. minime šv. Ignacą Lojolą, kunigą. Šv. Mišios 10.00 val.

4. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende šalia raštinės galima rasti rugpjūčio mėn. Magnificat mišiolėlį.

1. W poniedziałek, 26 lipca obchodzimy wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 17.30.

2. W czwartek, 29 lipca wspominamy św. Martę, Marię i Łazarza. Msza św. o godz. 8.30.

3. W sobotę, 31 lipca obchodzimy wspomnienie św. Ignacego Loyoli, kapłana. Msza św. o godz. 10.00.

4. Przy wyjściu z kościoła można znaleźć sobotnie magazynowe wydanie Kuriera Wileńskiego, w którym jest relacja o upamiętnieniu ks. Józefa Legowicza, które się odbyło 11 lipca w kościele w Korkożyszkach.