XVI EILINIS SEKMADIENIS / XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Ketvirtadienį, liepos 22 d. švenčiame šv. Marijos Magdalietės šventę. Šv. Mišios 8.30 val.

2. Penktadienį, liepos 23 d. švenčiame šv. Brigitos, vienuolės ir Europos Globėjos šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Kitą sekmadienį, liepos 25 d., šv. Kristoforo dieną po šv. Mišių laiminame automobilius ir kitas transporto priemones.

4. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende šalia raštinės galima rasti rugpjūčio mėn. Magnificat mišiolėlį.

1. W czwartek, 22 lipca obchodzimy święto św. Marii Magdaleny. Msza św. o godz. 8.30.

2. W piątek, 23 lipca obchodzimy święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy. Msza św. o godz. 17.30.

3. W następną niedzielę, 25 lipca we wspomnienie św. Krzysztofa, po Mszy św. błogosławimy samochody i inne środki transportu.

4. Przy wyjściu z kościoła można znaleźć sobotnie magazynowe wydanie Kuriera Wileńskiego, w którym jest relacja o upamiętnieniu ks. Józefa Legowicza, które się odbyło w ubiegłą niedzielę w kościele Korkożyszkach.