XVI EILINIS SEKMADIENIS / XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios išlaikymui.

2. Liepos 22 d., trečiadienį švenčiame šv. Marijos Magdalietės šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Liepos 23 d., ketvirtadienį švenčiame šv. Brigitos, vienuolės, Europos globėjos šventę. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Liepos 25 d. šeštadienį švenčiame šv. Jokūbo, apaštalo šventę. Šv. Mišios 10.00 val.

5. Liepos 26 d., sekmadienį po šv. Mišių laiminame vairuotojus ir transporto priemones.

6. I Šventos Komunijos iškilmę mūsų parapijoje planuojame švęsti rugsėjo 19 d.

7. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti rugpjūčio mėnesio Magnificat bei naujus žurnalų Kelionė ir Artuma numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na utrzymanie kościoła.

2. W środę, 22 lipca obchodzimy święto św. Marii Magdaleny. Msza św. o godz. 17.30.

3. W czwartek, 23 lipca obchodzimy święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy. Msza św. o godz. 8.30.

4. W sobotę, 25 lipca obchodzimy święto Święto św. Jakuba, apostoła. Msza św. o godz. 10.00.

5. 26 lipca, w niedzielę po Mszy św. błogosławimy kierowców i pojazdy.

6. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii planowana jest na 19 września.

7. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła można znaleźć mszalik Oremus na lipiec.