XIII EILINIS SEKMADIENIS / XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Birželio 28 d., antradienį minime šv. Ireniejų, vyskupą ir kankinį. Šv. Mišios 8.30 val.

2. Birželio 29 d., trečiadienį švenčiame šv. ap. Petro ir Povilo iškilmę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Liepos 1 d., pirmąjį mėnesio penktadienį kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Liepos 2 d., pirmąjį mėnesio šeštadienį po 10.00 val. šv. Mišių kalbame Švč. Mergelės Marijos litaniją.

5. Liepos 3 d., sekmadienį švenčiame mūsų parapijos titulinius Švč. Mergelės Marijos, Šeimos Karalienė, atlaidus. Šv. Mišias aukos naujai į mūsų parapiją paskirtas vikaras kun. Arnoldas Smalstys.

6. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naujus Artumos ir Kelionės žurnalų numerius bei liepos mėnesio Magnificat mišiolėlį.

1. 28 czerwca, we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Ireneusza biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 8.30.

2. 29 czerwca, w środę obchodzimy uroczystość św. ap. Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 17.30.

3. 1 lipca, w pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

4. 2 lipca, w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 10.00 litania do Najświętszej Maryi Panny.

5. W następną niedzielę, 3 lipca w naszej parafii obchodzimy odpust Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodziny. Mszę św. będzie sprawował nowo wyznaczony do naszej parafii wikariusz ks. Arnoldas Smalstys.