XIII EILINIS SEKMADIENIS / XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Antradienį, liepos 2 d. švenčiame mūsų parapijos titulo Švč. Mergelės Marijos, Šeimų Karalienės šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Trečiadienį, liepos 3 d. yra šv ap. Tomo šventė. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Liepos 5 d. yra Pirmasis mėnesio Penktadienis. Švč. Sakramento adoracija nuo 15.00 val. 17.00 val. Švč. Jėzaus Širdies pamaldos. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Kitą sekmadienį, liepos 7 d. švenčiame Švč. Mergelės Marijos, Šeimos Karalienės mūsų parapijos titulinius atlaidus. Šv. Mišioms 12.00 val. vadovaus Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos vicerektorius kun. dr. Mindaugas Ragaišis.

5. Prie

išėjimo iš bažnyčios galima rasti pal. Mykolo Giedraičio paveikslėlių ir

litaniją iš birželio 22 d. vykusių padėkos iškilmių Videniškiuose.

1. We wtorek 2 lipca obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin. Msza św. o godz. 17.30.

2. We środę, 3 lipca przypada święto św. Tomasza apostoła. Msza św. o godz. 17.30.

3. 5 lipca jest Pierwszy Piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 17.30.

4. W następną niedzielę, 7 lipca w naszej parafii obchodzimy uroczystości odpustowe Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin. Mszy św. o godz. 10.00 będzie przewodniczył ks. Andrzej Szuszkiewicz rektor Seminarium duchownego św. Józefa w Wilnie.

5. Przy wyjściu z kościoła można znaleźć obrazki oraz litanie do bł. Michała Giedroycia z uroczystości dziękczynnych, które miały miejsce 22 czerwca w Widzieniszkach.