V EILINIS SEKMADIENIS / V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios šildymui.

2. Vasario 7 d., pirmąjį mėnesio pirmadienį po 17.30 val. šv. Mišių kalbame Gailestingumo vainikėlį.

3. Vasario 10 d., ketvirtadienį minime šv. Scholastiką, mergelę. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Vasario 11 d., penktadienį minime Lurdo Švč. Mergelę Mariją. Šv. Mišios 17.30 val. Nuo 15.00 val. Švč. Sakramento adoracija pašaukimų į dvasinį luomą intencija.

5. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti vasario mėn. Artumos žurnalus ir naują žurnalo Kelionė numerį.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. 7 lutego, w pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy św. o godz. 17.30 odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

3. 10 lutego, w czwartek wspominamy św. Scholastykę, dziewicę. Msza św. o godz. 8.30.

4. 11 lutego, w piątek obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Msza św. o godz. 17.30. Od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań.