V EILINIS SEKMADIENIS / V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą Vasaros, Mokyklos, Gaspariškių, Vytauto, Naujosios gatvių gyventojams. Dėkojame už visas Jūsų aukas bažnyčios išlaikymui, ypač esame dėkingi Jonui Tumalavičiui, Anai Rakovskai, Danutai Tomaševskai, kurie pagelbėjo suorganizuoti šį sielovadinį apsilankymą ir lydėjo kunigus kalėdojimo metu.

2. Rytoj, pirmadienį vasario 11 d. minime Lurdo Dievo Motiną ir švenčiame pasaulinę ligonių dieną. Kviečiame dalyvauti šv. Mišiose 17.30 val. ligonius. Šv. Mišių metu bus teikiamas ligonių sakramentas. Po šv. Mišių lankysime Sodų gatvės gyventojus.

3. Trečiadienį vasario 13 d. vakare po šv. Mišių planuojame kalėdojimą Saulės, Gėlių, Pietų, Šilelio gatvėse, tuose namuose, kurių dar nelankėme.

4. Ketvirtadienį vasario 14 d. vakare po šv. Mišių kunigas kalėdos Įkalnės ir Darbininkų gatvėse.

5. Penktadienį vasario 15 d. vakare po šv. Mišių lankysime Žaliosios ir Lauko gatvių gyventojus.

6. Šeštadienį vasario 16 d. švenčiame Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės Dieną. Šv. Mišios lietuvių kalba bus aukojamos 12.00 val.

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie kolędowe dla mieszkańców ulic Gaspariškių, Vasaros, Mokyklos, Vytauto, Naujoji. Dziękujemy za gościnność, za wszystkie złożone ofiary, szczególne podziękowanie kierujemy dla pana Jonasa Tumalavičiusa, pani Anny Rakowskiej, Danuty Tomaszewskiej, którzy pomogli zorganizować te odwiedziny kolędowe.

1. Jutro w poniedziałek 11 lutego obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes oraz światowy dzień chorych. Szczególnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.30 wszystkich chorych. Podczas Mszy św. będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych. Po Mszy św. odbędzie się kolęda na ulicy Sodų.

2. We środę 13 lutego po Mszy św. wieczorem odbędzie się kolęda na ulicach Saulės, Gėlių, Pietų, Šilelio w tych domach gdzie ksiądz jeszcze nie był.

3. We czwartek 14 lutego po Mszy św. ksiądz będzie kolędował na ulicy Įkalnės i Darbininkų.

4. W piątek 15 lutego po Mszy św. wieczorem odbędzie się kolęda na ulicach Žalioji i Lauko.

5. W sobotę 16 lutego obchodzimy Dzień Niepodległości Litwy. Msza św. o godz. 10.00 po polsku i o godz. 12.00 po litewsku.

6. Zapraszamy do przekazania 2% podatku dochodowego za rok 2018 na potrzeby naszej parafii. Formularze do wypełnienia oraz rekwizyty można uzyskać w kancelarii i w szklanym pokoju.