ŠVČ. TREJYBĖS IŠKILMĖ / UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1. Birželio mėnesį ypatingu būdu garbiname Švč. Jėzaus Širdį. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyksta šiokiadieniais nuo pirmadienio iki šeštadienio po šv. Mišių.

2. Birželio 13 d., pirmadienį minime šv. Antaną Paduvietį, kunigą ir Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios – 17.30 val.

3. Birželio 17 d., penktadienį kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val.

4. Birželio 19 d., sekmadienį švenčiame Dievo Kūno iškilmę. Organizuojame Eucharistinę procesiją, kuri prasidės 11.00 val. pajudės Įkalnės gatve, toliau eis Žaliąja gatve, pasuks į dešinę į Lauko gatvę, po to pasuks į kairę į Darbininkų gatvę, eis iki Gamyklos gatvės ir pasuks į kairę į Gamyklos gatvę, eis šia gatve iki Žaliosios gatvės ir Žaliosios bei Įkalnės gatvėmis sugrįš į bažnyčią šv. Mišių aukai 12.00 val. Pirmąjį altorėlį ties Įkalnės ir Žaliosios gatvių sandūra ruošia Gailestingumo būriai, antrąjį – Lauko gatvėje Globos namų darbuotojai ir gyventojai, trečiąjį – Darbininkų gatvėje Žeimenos gimnazija ir ketvirtąjį Upės ir Žaliosios gatvių sandūroje – Ryto gimnazija. Ypač kviečiame dalyvauti procesijoje vaikus šiais metais priėmusius I Komuniją.

5. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naujus Artumos ir Kelionės žurnalų numerius.

1. W czerwcu w sposób szczególny czcimy Najświętsze Serce Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele są sprawowane w dni powszednie od poniedziałku do soboty po Mszy św.

2. 13 czerwca, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 17.30.

3. 17 czerwca, w piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

4. 19 czerwca, w niedzielę obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Organizujemy procesję Eucharystyczną, która rozpocznie się po polskiej Mszy św. o godz. 11.00 od kościoła. Procesja ruszy ulicą Įkalnės, dalej ulicą Žalioji, skręci na prawo w ulicę Lauko, następnie w lewo w ulicę Darbininkų, pójdzie do ulicy Gamyklos i skręci w lewo w ulicę Gamyklos, dojdzie do ulicy Žalioji i tą ulicą powróci do kościoła. Pierwszy ołtarzyk przy ulicach Įkalnės i Žalioji przygotowują Koła Miłosierdzia, drugi przy ulicy Lauko – Dom opieki społecznej, trzeci przy ulicy Darbininkų – gimnazjum Żejmiana i czwarty przy ulicach Upės i Žalioji – gimnazjum Ryto. W sposób szczególny zapraszamy do udziału dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św.