KRISTUS, VISATOS VALDOVAS / JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Iki šv. Kalėdų vyksta kasmetinė Caritas akcija „Gerumas mus vienija“. Paaukoti pagalbai vargstantiems ir gauti dovanų Caritas žvakelę galima mūsų bažnyčioje stikliniame kambaryje.

2. Pirmadienį, lapkričio 22 d. minime šv. Ceciliją, mergelę ir kankinę, muzikos globėją. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Gruodžio 4 d., šeštadienį Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija kviečia į knygos „Šventojo Jono Pauliaus II žinia Bažnyčiai, pasauliui ir Lietuvai“ pristatymą. Pristatyme dalyvaus J. Em. Kard. A. J. Bačkis, prof. P. Subačius, prof. V. Ališauskas, prof. A. Streikus. Renginys prasidės 10.00 val. šv. Mišių auka, kuriai vadovaus J. Em. Kard. A. J. Bačkis.

4. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti lapkričio mėnesio Artumos žurnalą bei gruodžio mėnesio Magnificat.

5. Dėkojame, kad savo aukomis prisidedate prie bažnyčios išlaikymo.

1. Do Bożego Narodzenia trwa coroczna akcja Caritasu „Dobroć nas jednoczy”. Ofiarować potrzebującym oraz otrzymać w prezencie świecę Caritasu można w naszym kościele w szklanym pokoju.

2. W poniedziałek, 22 listopada obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki. Msza św. o godz. 17.30.

3. 4 grudnia, w sobotę Wileńskie seminarium duchowne św. Józefa zaprasza na promocję książki „Przesłanie św. Jana Pawła II dla Kościoła, świata i Litwy”. W prezentacji biorą udział J. E. ks. kard. A. J. Bačkis, prof. P. Subačius, prof. V. Ališauskas, prof. A. Streikus. O godz. 10.00 ks. kard. A. J. Bačkis będzie przewodniczył Mszy św. Po Mszy św. prezentacja książki.

4. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła jest grudniowy numer mszalika Oremus.

5. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła.