III EILINIS SEKMADIENIS / III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Sausio 23 d., pirmadienį 18.15 val. kviečiame į pokalbių apie tikėjimą Šv. Rašto šviesoje susitikimą. Susitikimas vyks lenkų kalba parapijos salėje.

2. Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą ir aukas kalėdojimo metu Didlaukio gatvės gyventojams.

3. Ypatingai dėkojame p. Česlovui Šerėjui už pagalbą organizuojant šį sielovadinį apsilankymą.

4. Šią savaitę sausio 26 d.. ketvirtadienį nuo 10.30 val. lankysime Pavoverės parapijos kaimus išskyrus Zalavą; sausio 28 d., šeštadienį nuo 11.00 val. – Zalavo kaimą.

5. Sausio 24 d., antradienį minime šv. Pranciškų Salezą, vyskupą ir Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios 8.30 val.

6. Sausio 25 d., trečiadienį švenčiame šv. ap. Pauliaus Atsivertimo šventę. Šv. Mišios 17.30 val. Baigiame maldų už krikščionių vienybę aštuondienį.

7. Sausio 26 d., ketvirtadienį minime šv. Timotiejų ir Titą, vyskupus. Šv. Mišios 8.30 val.

8. Sausio 27 d., penktadienį minime pal. Jurgį Matulaitį, vyskupą, kurio relikvijas saugome mūsų bažnyčioje. Šv. Mišios 17.30 val. Nuo 15.00 val. kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją.

9. Sausio 28 d., šeštadienį minime šv. Tomą Akvinietį, kunigas ir Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios 10.00 val.

10. Dėkojame už visas aukas mūsų bažnyčios išlaikymui ir šildymo išlaidoms.

11. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra vasario mėn. Magnificat bei Saleziečių Žinių laikraštukas su 2023 metų kalendoriumi.

1. 23 stycznia, w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.15 zapraszamy na spotkanie-rozmowę o wierze w świetle Pisma świętego. Spotkanie odbędzie się w języku polskim w sali parafialnej.

2. 24 stycznia, we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 8.30.

3. 25 stycznia, w środę obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Msza św. o godz. 17.30. Kończymy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

4. 26 stycznia, w czwartek obchodzimy wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa. Msza św. o godz. 8.30.

5. 27 stycznia, w piątek obchodzimy wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, którego relikwie przechowujemy w naszym kościele. Msza św. o godz. 17.30. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

6. 28 stycznia, w sobotę obchodzimy wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 10.00.

7. Dziękujemy za przyjęcie kolędowe oraz za wszystkie złożone ofiary mieszkańcom ulicy Didlaukio.

8. Szczególne Bóg zapłać dla p. Czesława Szerejusa za pomoc w organizowaniu tej kolędy.

9. W tym tygodniu planujemy kolędę 26 stycznia w czwartek od godz. 10.30 na wioskach parafii Powiewiórskiej oprócz Zułowa; w sobotę, 28 stycznia od godz. 11.00 – wieś Zułowo.

10. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła jest nowy numer mszalika Oremus na luty.

11. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.