I ADVENTO SEKMADIENIS / I NIEDZIELA ADWENTU

1. Advento metu antradieniais ir ketvirtadieniais ryte 7.00 val. švenčiame Rarotų šv. Mišias, į kurias ypatingai kviečiame vaikus besiruošiančius I Komunijai. Po šv. Mišių kviečiame į parapijos namus pusryčių.

2. Po šv. Mišių galima įsigyti kalėdaičių, Carito žvakučių „Gerumas mus vienija“ bei 2023 metų kalendorių.

3. Advento metų pradedame sielovadinį šeimų lankymą – kalėdojimą. Šią savaitę antradienį nuo 16.00 val. lankysime Įkalnės ir Žaliosios gatvių gyventojus. Trečiadienį nuo 10.00 val. Vasarvietės, Stoties ir Klevų gatves. Ketvirtadienį nuo 16.00 val. Lauko ir Darbininkų gatves.

4. Lapkričio 30 d., trečiadienį švenčiame šv. Andriejaus, apaštalo šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

5. Gruodžio 2 d., pirmąjį mėnesio penktadienį kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

6. Gruodžio 3 d. šeštadienį minime šv. Pranciškų Ksaverą. Pirmąjį mėnesio šeštadienį 9.20 val. giedame Švč. M. Marijos valandas. Po 10.00 val. šv. Mišių kalbame Švč. M. Marijos litaniją.

7. Dėkojame už visas aukas mūsų bažnyčios išlaikymui ir šildymo išlaidoms.

8. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra gruodžio mėnesio Magnificat ir naujas Artumos žurnalo numeris.

1. W czasie Adwentu we wtorki i czwartki o godz. 7.00 sprawujemy Msze św. Roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny, na które w sposób szczególny zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej. Po Mszy św. zapraszamy na śniadanie do domu parafialnego.

2. Po Mszy św. można nabyć opłatki, świece Caritasu „Dobroć nas jednoczy” oraz kalendarze na 2023 rok.

3. W Adwencie rozpoczynamy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. We wtorek od godz. 16.00 planujemy kolędę na ulicach Įkalnės i Žalioji. We środę od godz. 10.00 na ulicach Vasarvietės, Stoties, Klevų. We czwartek od godz. 16.00 ulicy Lauko i Darbininkų.

4. W środę, 30 listopada obchodzimy święto św. Andrzeja, apostoła. Msza św. o godz. 17.30.

5. 2 grudnia, w pierwszy piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

6. 3 grudnia, w sobotę obchodzimy wspomnienie św. Franciszka Ksawera. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9.20 śpiewamy Godzinki Najświętszej Maryi Panny, a po Mszy św. o godz. 10.00 odmawiamy litanię Loretańską.

7. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.