XXXIII EILINIS SEKMADIENIS / XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuo lapkričio 14 dienos iki šv. Kalėdų vyksta kasmetinė Caritas akcija „Gerumas mus vienija“. Paaukoti pagalbai vargstantiems ir gauti dovanų Caritas žvakelę galima mūsų bažnyčioje stikliniame kambaryje.

2. Antradienį, lapkričio 16 d. švenčiame Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos iškilmę. Šv. Mišios mūsų bažnyčioje 8.30 val. Tą dieną organizuojame piligriminę kelionę į Aušros Vartus į Gailestingumo Motinos atlaidus. Išvykstame iš Pabradės 15.00 val. Šv. Mišios šv. Teresės bažnyčioje 17.00 val. Užsirašyti į kelionę galima bažnyčios raštinėje.

3. Lapkričio 20 d., šeštadienį minime iš Vilniaus kilusį šv. Rapolą Kalinauską, kunigą ir vienuolį. Šv. Mišios 10.00 val.

4. Kitą sekmadienį, lapkričio 21 d. švenčiame Kristaus Visatos Valdovo iškilmę. Šv. Mišių rinkliava yra skiriama Vilniaus kunigų seminarijos išlaikymui.

5. Gruodžio 4 d., šeštadienį Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija kviečia į knygos „Šventojo Jono Pauliaus II žinia Bažnyčiai, pasauliui ir Lietuvai“ pristatymą. Pristatyme dalyvaus J. Em. Kard. A. J. Bačkis, prof. P. Subačius, prof. V. Ališauskas, prof. A. Streikus. Renginys prasidės 10.00 val. šv. Mišių auka, kuriai vadovaus J. Em. Kard. A. J. Bačkis.

6. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti lapkričio mėnesio Artumos žurnalą.

7. Dėkojame, kad savo aukomis prisidedate prie bažnyčios išlaikymo ypač artėjančių šildymo išlaidų.

1. Od 14 listopada do Bożego Narodzenia trwa coroczna akcja Caritasu „Dobroć nas jednoczy”. Ofiarować potrzebującym oraz otrzymać w prezencie świecę Caritasu można w naszym kościele w szklanym pokoju.

2. 16 listopada obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia. Msza św. w naszym kościele o godz. 8.30. W tym dniu jedziemy z pielgrzymką do Ostrej Bramy na Odpusty Opieki Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia. Wyjazd z Podbrodzia o godz. 15.00. Msza św. w kościele św. Teresy o godz. 17.00. Zapisać się można w kancelarii parafialnej.

3. 20 listopada, w sobotę obchodzimy wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana i zakonnika, który pochodził z Wilna. Msza św. o godz. 10.00.

4. W następną niedzielę, 21 listopada obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Ofiary podczas Mszy św. będą zbierane na utrzymanie seminarium duchownego w Wilnie.

5. 4 grudnia, w sobotę Wileńskie seminarium duchowne św. Józefa zaprasza na promocję książki „Przesłanie św. Jana Pawła II dla Kościoła, świata i Litwy”. W prezentacji biorą udział J. E. ks. kard. A. J. Bačkis, prof. P. Subačius, prof. V. Ališauskas, prof. A. Streikus. O godz. 10.00 ks. kard. A. J. Bačkis będzie przewodniczył Mszy św. Po Mszy św. Prezentacja książki.

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła w obliczu zbliżających się wydatków na ogrzewanie.