XXXI EILINIS SEKMADIENIS / XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Lapkričio 1 d., pirmadienį švenčiame Visų Šventųjų iškilmę. Šv. Mišios 12.00 val.

2. Lapkričio 2 d., antradienį Mirusiųjų Minėjimo Diena – Vėlinės. Šv. Mišios 12.00 val. Procesija Pabradės kapinėse 11.20 val. Už visus mirusius meldžiamės kiekvienose šv. Mišiose nuo lapkričio 2 iki 9 dienos.

3. Lapkričio 4 d., ketvirtadienį švenčiame mūsų bažnyčios konsekravimo metines. Mūsų bažnyčia buvo konsekruota 2007 m. lapkričio 4 d. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Lapkričio 16 d. organizuojame piligriminę kelionę į Aušros Vartus į Gailestingumo Dievo Motinos atlaidus. Išvykstame iš Pabradės 15.00 val. Šv. Mišios šv. Teresės bažnyčioje 17.00 val. Užsirašyti į kelionę galima bažnyčios raštinėje.

5. Dėkojame, kad savo aukomis prisidedate prie bažnyčios išlaikymo ypač artėjančių šildymo išlaidų.

1. 1 listopada, w poniedziałek obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o godz. 10.00.

2. 2 listopada, we wtorek Dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. o godz. 10.00. Procesja na cmentarz w Podbrodziu po Mszy św. Za wszystkich zmarłych modlimy się w każdej Mszy św. od 2 do 9 listopada.

3. 4 listopada, w czwartek obchodzimy rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Nasz kościół był konsekrowany 4 listopada 2007 r. Msza św. o godz. 8.30.

4. 16 listopada organizujemy pielgrzymkę autokarową do Ostrej Bramy na Odpusty Opieki Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia. Wyjazd z Podbrodzia o godz. 15.00. Msza św. w kościele św. Teresy o godz. 17.00. Zapisać się można w kancelarii parafialnej.

5. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła można znaleźć listopadowy nr mszalika Oremus. Zapraszamy do lektury i modlitwy.

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła zwłaszcza w obliczu zbliżających się wydatków na ogrzewanie.