XXIII EILINIS SEKMADIENIS / XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios remonto darbams.

2. Rugsėjo 7 d., pirmąjį mėnesio pirmadienį po šv. Mišių kalbame Dievo Gailestingumo vainikėlį. Šv. Mišios aukojamos 17.30 val.

3. Rugsėjo 8 d., antradienį švenčiame Švč. M. Marijos Gimimo iškilmę. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Rinkliava Šventajai Žemei, negalėjusi įvykti per Didįjį Penktadienį, popiežiaus Pranciškaus sprendimu turės būti surinkta rugsėjo 13 d., XXIV eilinį sekmadienį (kuris yra artimiausias Šv. Kryžiaus Išaukštinimo šventei).

5. I Šventos Komunijos iškilmę mūsų parapijoje planuojame švęsti rugsėjo 19 d.: 12.00 val. lietuvių kalba, 10.00 val. lenkų. I Išpažintis – rugsėjo 18 d. 15.00 lenkų grupei, 16.00 val. – lietuvių.

6. Vaikų ruošimo Pirmajai šv. Komunijai registraciją pradėsime rugsėjo 20 d., sekmadienį, po šv. Mišių.

7. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naują žurnalo Kelionė numerį bei rugsėjo mėn. Magnificat.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na remont kościoła.

2. 7 września, w pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Msza św. o godz. 17.30.

3. We wtorek, 8 września obchodzimy uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 8.30. W pierwszą środę miesiąca, 2 września Mszę św. o godz. 17.30 sprawujemy za dobroczyńców naszej parafii.

4. Taca dla chrześcijan przebywających w Ziemi świętej, która nie mogła się odbyć w Wielki Piątek, decyzją Ojca św. Franciszka odbędzie się w następną niedzielę, 13 września, najbliższą niedzielę święta Podwyższenia Krzyża św.

5. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii planowana jest na 19 września: o godz. 10.00 po polsku, o godz. 12.00 – po litewsku; I Spowiedź 18 września dla polskiej grupy o godz. 15.00, dla litewskiej – o godz. 16.00.

6. Rejestrację dzieci do przygotowania do Pierwszej Komunii św. rozpoczniemy w niedzielę, 20 września po Mszy św.