XXII EILINIS SEKMADIENIS / XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rugpjūčio 29 d., pirmadienį minime šv. Jono Krikštytojo nukankinimą. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Rugsėjo 1 d., ketvirtadienį pradedame Naujus Mokslo metus. Šv. Mišios bus aukojamos 9.00 val. lietuvių kalba Ryto gimnazijos mokytojams, moksleiviams, bei jų tėvams ir 10.30 val. lenkų kalba – Žeimenos gimnazijos bendruomenei.

3. Rugsėjo 2 d., pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Rugsėjo 3 d., pirmąjį mėnesio šeštadienį 9.20 val. giedame Marijos valandas, o po 10.00 val. šv. Mišių kalbame Švč. M. Marijos litaniją.

5. Rugsėjo 3 d., šeštadienį nuoširdžiai kviečiame jaunimą dalyvauti tradiciniame piligriminiame žygyje į Trakus.

6. Rugsėjo 5 d., pirmadienį organizuojame piligrimine kelione autobusu į Trakų Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidus. Iš Pabradės išvykstame 8.00 val. Užsirašyti į kelionę galima bažnyčios raštinėje.

1. 29 sierpnia, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela. Msza św. o godz. 17.30.

2. 1 września, w czwartek rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny. Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego w języku polskim dla uczniów, ich rodziców, nauczycieli gimnazjum Żejmiana o godz. 10.30. W języku litewskim dla wspólnoty gimnazjum Ryto o godz. 9.00.

3. 2 września, w pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

4. 3 września, w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9.20 śpiewamy godzinki Najświętszej Maryi Panny, po Mszy św. o godz. 10.00 odmawiamy litanię Loretańską.

5. 3 września, w sobotę z Ostrej Bramy wyrusza piesza pielgrzymka młodzieżowa do Trok na odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału.

6. 5 września, w poniedziałek zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Trok. Wyjazd z Podbrodzia o godz. 8.00. Na pielgrzymkę można zapisać się w kancelarii kościoła.