XIX EILINIS SEKMADIENIS / XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA / SKELBIMAI

1. We środę, 14 sierpnia obchodzimy wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika, którego relikwie przechowujemy w naszym kościele. Msza św. o godz. 17.30. Podczas Mszy św. będzie możliwość uczczenia relikwii św. Męczennika.

2. We czwartek, 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane tak jak w niedzielę.

3. 31 sierpnia, w sobotę zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Szydłowa do Sanktuarium Matki Bożej oraz na Górę Krzyży. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisać się na pielgrzymkę można w kancelarii parafialnej.

1. Trečiadienį, rugpjūčio 14 d. minime šv. Maksimilijoną Mariją Kolbę, kunigą ir kankinį, kurio relikvijas saugojame mūsų bažnyčioje. Šv. Mišios 17.30 val. Mišių metu bus galimybė pagerbti šio šventojo relikvijas.

2. Ketvirtadienį, rugpjūčio 15 d. švenčiame Švč. M. Marijos Ėmimo į Dangų iškilmę. Šv. Mišios mūsų bažnyčioje bus aukojamos sekmadienio tvarka.

3. Rugpjūčio 31 d. šeštadienį kviečiame vykti į piligriminę kelionę į Šiluvą ir Kryžių kalną. Išvykstame 8.00 val. Užsirašyti į kelionę galima parapijos raštinėje.