XIII eilinis sekmadienis / XIII Niedziela Zwykła

SKELBIMAI / OGŁOSZENIA

1. Liepos 1 d., pirmąjį mėnesio pirmadienį po 17:30 val. šv. Mišių kalbame Dievo Gailestingumo vainikėlį.

2. Liepos 2 d., antradienį švenčiame Švč. Mergelės Marijos, Šeimų Karalienės, šventę. Šv. Mišios 8:30 val. Pirmąjį mėnesio antradienį po šv. Mišių kalbame Visų Šventųjų litaniją.

3. Liepos 3 d., trečiadienį švenčiame šv. Tomo, apaštalo šventę. Pirmąjį mėnesio trečiadienį šv. Mišias 17:30 val. aukojame už parapijos geradarius.

4. Liepos 4 d., pirmąjį mėnesio ketvirtadienį po 8:30 val. šv. Mišių Švč. Sakramento išstatymas ir padėkos už Eucharistijos dovaną malda.

5. Liepos 5 d. pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 15:00 val. Šv. Mišios 17:30 val.

6. Liepos 6 d., pirmąjį mėnesio šeštadienį po 10:00 val. šv. Mišių kalbame Švč. Mergelės Marijos litaniją.

7. Liepos 6 d., šeštadienį Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Šv. Mišias už Lietuvą aukosime 19:00 val., po šv. Mišių 20:00 val. bažnyčioje vyks šventinis koncertas, o 21:00 val. prie bažnyčios giedosime tautinę giesmę.

8. Liepos 7 d., sekmadienį mūsų parapija švenčia titulinius atlaidus. Atlaidų šv. Mišias aukos Švenčionių dekanas kun. Stanislav Matiukevič.

+++

1. 1 lipca, w pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy św. o godz. 17.30 odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. 2 lipca, we wtorek obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin. Msza św. o godz. 8.30. Po Mszy św. w pierwszy wtorek miesiąca odmawiamy litanię do Wszystkich Świętych.

3. 3 lipca, w środą obchodzimy święto św. Tomasza, apostoła. W pierwszą środę miesiąca Msza św. o godz. 17. 30 za dobroczyńców naszej parafii.

4. 4 lipca, w pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziękczynna za dar Eucharystii.

5. 5 lipca, w pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

6. 6 lipca, w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 10.00 odmawiamy litanię do Najświętszej Maryi Panny.

7. 6 lipca, w sobotę obchodzimy święto narodowe Koronacji króla Litwy Mendoga. Msza św. za Litwę będzie sprawowana o godz. 19.00, po Mszy św. o godz. 20.00 zapraszamy na świąteczny koncert w kościele, a o godz. 21.00 przy kościele będziemy wspólnie śpiewali hymn Litwy.

8. 7 lipca, w niedzielę obchodzimy święto patronalne naszej parafii. Mszę św. odpustową będzie sprawował ks. Stanisław Matiukiewicz, dziekan dekanatu Święciańskiego.