VIII EILINIS SEKMADIENIS / VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rytoj, kovo 4 d. švenčiame šv. Kazimiero Lietuvos globėjo iškilmę. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Kovo 6 d. yra Pelenų trečiadienis, pradedame Gavėnios, pasiruošimo Velykų iškilmėms, liturginį laiką. Šv. Mišios – 17.30 val.

3. Gavėnios laikotarpiu penktadieniais 16.30 val. kviečiame dalyvauti Kryžiaus kelio pamaldose. Pamaldos vyks dviem lenkų ir lietuvių kalbomis.

4. Kovo 10 d. sekmadienį po 12.00 val. šv. Mišių kviečiame pasilikti šventinei programai skirtai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventei.

5. KOVO 14 d. (ketvirtadienį) 11.00 val. Ikimokyklinukų mamas kviečiame į susitikimus „KO REIKIA KIEKVIENAI MAMAI?“ Susitikimų metu mamos bus kviečiamos išlaisvinti savo kūrybiškumą ir atsikvėpti nuo rutinos. Mokysis pasirūpinti savimi, kad būtų laimingesnės moterys ir geresnės mamos. Jaukiai ir naudingai sutiks ketvirtadienio dieną tarp bendraminčių prie puodelio arbatos. Pirmasis susitikimas – Pabradės parapijos namuose. Platesnė informacija yra paskelbta mūsų parapijos Facebook paskiroje bei skelbimų lentoje.

1. Jutro 4 marca sprawujemy uroczystość św. Kazimierza głównego Patrona Litwy. Msza św. o godz. 17.30.

2. 6 marca przypada środa popielcowa. Rozpoczynamy okres Wielkiego Postu przygotowania do uroczystości Wielkanocnych. Msza św. o godz. 17.30.

3. W okresie Wielkiego Postu w każdy piątek o godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo będzie sprawowane w dwóch językach po polsku i po litewsku.

4. 14 marca, w czwartek o godz. 11.00 w naszej sali parafialnej odbędzie się pierwsze spotkanie dla mam wychowujących dzieci w wieku przedszkolnym pod tytułem: „Czego potrzebuje każda mama?" Celem kolejnych spotkań jest pomóc mamom być szczęśliwymi i radosnymi mamami. Więcej informacji można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

5. Zapraszamy do przekazania 2% podatku dochodowego za rok 2018 na potrzeby naszej parafii. Formularze do wypełnienia oraz rekwizyty można uzyskać w kancelarii i w szklanym pokoju.