V EILINIS SEKMADIENIS / V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Primename, kad antradieniais ir ketvirtadieniais šv. Mišios yra aukojamos ryte 8.30 val. Bažnyčia atidaroma 7.45 val. Vakare šiomis dienomis šv. Mišių nėra, išskyrus pirmuosius mėnesio antradienius ir ketvirtadienius arba šventes bei iškilmes. Pirmaisiais mėnesio antradieniais ir ketvirtadieniais šv. Mišios bus aukojamos vakare įprastiniu laiku – 17.30 val.

2. Vasario 10 d., pirmadienį minime šv. Scholastiką. Šv. Mišios – 17.30 val.

3. Antradienį, vasario 11 d. minime Lurdo Švč. Mergelę Mariją. Šv. Mišios 8.30 val. Šv. Mišių metu ligoniai galės priimti Ligonių Patepimo Sakramentą.

4. Vasario 14 d., penktadienį švenčiame šv. Kirilo ir Metodijaus, Europos globėjų šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

5. Kitą sekmadienį, vasario 16 d. švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šv. Mišiose 12.00 val. meldžiamės už mūsų Tėvynę.

6. Vasario 22 d., šeštadienį 13.00 val. I Komunijai besiruošiančių vaikų tėvelius kviečiame į susitikimą su kun. Algiu Akelaičiu, šv. Rašto žinovu. Susitikimas vyks parapijos namų salėje, nuoširdžiai kviečiame visus susidomėjusius.

7. Prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti vasario mėnesio Magnificat leidinio numerį.

8. Kviečiame skirti 2% pajamų mokesčio už 2019 metus mūsų parapijos reikmėms. Pildymo formas ir rekvizitus galima rasti prie išėjimo iš bažnyčios.

1. Przypominamy, że we wtorki i czwartki Msze św. są sprawowane rano o godz. 8.30, kościół jest otwierany o godz. 7.45. Wieczorami w te dni Mszy św. nie będzie, oprócz pierwszych wtorków i czwartków miesiąca lub dni świątecznych. W pierwsze wtorki i czwartki miesiąca Msze św. będą sprawowane wieczorami o porze zwykłej o godz. 17.30.

2. 10 lutego, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Scholastyki. Msza św. o godz. 17.30.

3. 11 lutego, we wtorek obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Msza św. o godz. 8.30. Osoby chore w czasie Mszy św. będą mogły przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.

4. 14 lutego, w piątek przypada święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy. Msza św. o godz. 17.30.

5. 16 lutego, w niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie wspólnoty Domowego Kościoła. Zapraszamy wszystkie zainteresowane pary małżeńskie.

6. 22 lutego, w sobotę na godz. 13.00 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących do I Komunii św. na spotkanie z ks. Algisem Akelaitisem specjalistą od Pisma św. Spotkanie jest otwarte, zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

7. Prosimy o przekazanie 2% podatku dochodowego za rok 2019 na rzecz naszej parafii. Formularze oraz wzór wypełnienia można znaleźć przy wyjściu z kościoła.