Skirkite 1,2% mokesčio mūsų parapijos išlaikymui

KAIP SKIRTI PAJAMŲ MOKESČIO DALĮ PARAPIJAI?

Norint skirti sumokėto pajamų mokesčio dalį mūsų parapijai, užpildytą prašymą (forma FR0512,versija v4) iki gegužės 1 d. reikia pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai. Tai padaryti galima keliais būdais:

· Paprasčiausiais ir greičiausias būdas - prašymus pateikti savarankiškai elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą;

· Prašymus e. būdu galima pateikti ir atvykus į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti padės VMI darbuotojai;

· Užpildytus popierinius prašymus atsiųsti VMI paštu (adresu Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai) arba tiesiogiai įteikti VMI darbuotojui bet kuriame padalinyje;

· Užpildytus popierinius prašymus galima atnešti į bažnyčią ir perduoti kunigui.

Užpildykite duomenis šiuose laukeliuose:

1 – Įrašykite savo asmens kodą

3V – Įrašykite savo vardą

3P – Įrašykite savo pavardę

5 – Pasirinkite už kurį mokestinį laikotarpį – 2020 m.

6S – Pažymėkite varnele:

E1 – Įveskite gavėjo tipą: 2;

E2 – Įveskite parapijos kodą: 191304957

E4 – Nurodykite skiriamos mokesčio dalies dydį (proc.): 1,2

E5 – Nurodykite iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate mokesčio dalį - pildoma tik norint pajamų mokesčio dalį skirti ilgiau kaip 1 metus - vėliausiai iki 2024 m.

Lapo apačioje būtinai pasirašykite ir parašykite savo vardą ir pavardę.