KRISTAUS KARALIAUS IŠKILMĖ / UROCZYSTOŚĆ CHRYTUSA KRÓLA

1. Lapkričio 21 d., pirmadienį 18.15 val. kviečiame į pokalbių apie tikėjimą Šv. Rašto šviesoje susitikimą. Susitikimas vyks lietuvių kalba parapijos salėje.

2. Lapkričio 21 d., pirmadienį minime Švč. Mergelės Marijos Paaukojimą. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Lapkričio 22 d., antradienį minime šv. Ceciliją, mergelę ir kankinę, muzikos globėją. Šv. Mišiose 8.30 val. meldžiamės už mūsų vargonininkę ir choristus.

4. Lapkričio 24 d., ketvirtadienį minime šv. Andriejų Zung-Laką, kunigą, ir draugus, kankinius. Šv. Mišios 8.30 val.

5. Lapkričio 25 d., penktadienį kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

6. Kitą sekmadienį, lapkričio 27 d. švenčiame I Advento sekmadienį.

7. Spaudos stende yra gruodžio mėnesio Magnificat mišiolėlis ir naujas Artumos žurnalo numeris.

8. Nuoširdžiai dėkojame už aukas bažnyčios ir parapijos namų artėjančio šildymo sezono išlaidoms padengti.

1. 21 listopada, w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.15 zapraszamy na spotkanie-rozmowę o wierze w świetle Pisma świętego. Spotkanie odbędzie się w języku litewskim w sali parafialnej.

2. 21 listopada, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 17.30.

3. 22 listopada, we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki. Msza św. o godz. 8.30 za naszą organistkę oraz chór parafialny.

4. 24 listopada, w czwartek obchodzimy wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy. Msza św. o godz. 8.30.

5. 25 listopada, w piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

6. 27 listopada, w niedzielę obchodzimy I Niedzielę Adwentu.

7. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.