IV EILINIS SEKMADIENIS / IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios šildymui.

2. Sausio 31 d., pirmadienį minime šv. Joną Boską, kunigą. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Vasario 1 d., pirmąjį mėnesio antradienį po 8.30 val. šv. Mišių prie Gailestingojo Jėzaus paveikslo kalbame Visų Šventųjų litaniją.

4. Vasario 2 d., trečiadienį švenčiame Kristaus Paaukojimo šventę. Šv. Mišios lietuvių kalbą 17.30 val., lenkų kalba 8.30 val.

5. Vasario 3 d., ketvirtadienį minime šv. Blažiejų, vyskupą ir kankinį. Šv. Mišios 8.30 val. Po šv. Mišių Švč. Sakramento išstatymas ir padėkos už Eucharistijos dovaną malda.

6. Vasario 4 d., pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

7. Vasario 5 d., šeštadienį minime šv. Agotą. Šv. Mišios 10.00 val. Pirmąjį mėnesio šeštadienį 9.20 val. giedame Marijos valandas, o po Mišių kalbame Švč. M. Marijos litaniją.

8. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti vasario mėn. Magnificat, sausio mėn. Artumos žurnalus ir naują žurnalo Kelionė numerį.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. 31 stycznia, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana. Msza św. o godz. 17.30.

3. 1 lutego, w pierwszy wtorek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 odmawiamy litanie do Wszystkich świętych przy obrazie Jezusa Miłosiernego.

4. 2 lutego, w środę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. w języku polskim o godz. 8.30, po litewsku o godz. 17.30.

5. 3 lutego, w czwartek wspominamy św. Błażeja, biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 8.30. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziękczynna za dar Eucharystii.

6. 4 lutego, w pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

7. 5 lutego, w sobotę obchodzimy wspomnienie św. Agaty. Msza św. o godz. 10.00. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9.20 śpiewamy godzinki Najświętszej Maryi Panny, a po Mszy św. odmawiamy litanię Loretańską.