III VELYKŲ SEKMADIENIS / III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Balandžio 17 d., trečiadienį po 17:30 val. šv. Mišių kviečiame į susitikimą su Šv. Raštu parapijos salėje.

2. Balandžio 19 d. penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 15:00 val. Šv. Mišios 17:30 val.

3. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra balandžio mėnesio Artumos žurnalai bei gegužės mėnesio Magnificat mišiolėliai.

4. Maloniai prašome skirti 1,2 % pajamų mokesčio dalį už 2023 metus mūsų parapijos reikmėms. Vienintelis galimas būdas pateikti prašymą yra tik elektroninis. Mūsų parapijos rekvizitus galima rasti internetiniame puslapyje www.pabradesparapija.lt arba bažnyčios raštinėje.

5. Nuoširdžiai dėkojame už visas aukas bažnyčios ir parapijos namų išlaikymui.

1. 17 kwietnia, w środę po Mszy św. o godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie biblijne w sali parafialnej.

2. 19 kwietnia, w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

3. W gablocie z prasą jest kolejny numer mszalika Oremus na maj.

4. Uprzejmie prosimy o przeznaczenie 1,2 % podatku dochodowego za rok 2023 na potrzeby naszej parafii. Jedyna możliwa forma wniosku jest tylko elektroniczna. Rekwizyty naszej parafii można znaleźć na stronie internetowej www.pabradesparapija.lt lub uzyskać w kancelarii.

5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła.