III VELYKŲ SEKMADIENIS / III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Pradedame gegužės mėnesį skirtą Švč. Mergelės Marijos garbei. Šiokiadieniais nuo pirmadienio iki šeštadienio po šv. Mišių kalbame Švč. M. Marijos litaniją.

2. Gegužės 2 d., pirmadienį minime šv. Atanazą, vyskupą ir Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios 17.30 val. už mirusias motinas.

3. Gegužės 3 d., antradienį švenčiame šv. Pilypo ir Jokūbo, apaštalų šventę. Šv. Mišios – 8.30 val.

4. Gegužės 4 d., trečiadienį šv. Mišias 17.30 val. aukojame už mūsų parapijos geradarius.

5. Gegužės 6 d., pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

6. Iki gegužės 2 d. galima skirti 1,2 % pajamų mokesčio dalį už 2021 metus mūsų parapijos reikmėms. Nuo šių metų popieriniai prašymai nebus nagrinėjami. Vienintelis galimas būdas pateikti prašymą yra tik elektroninis. Mūsų parapijos rekvizitus galima rasti internetiniame puslapyje www.pabradesparapija.lt arba bažnyčios raštinėje.

7. Primygtinai prašome nenešti ir nepalikinėti bažnyčioje šventų paveikslų, spaudos leidinių ar kitų šventų daiktų.

1. Rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc maryjny. W dni powszednie od poniedziałku do soboty po Mszy św. odmawiamy litanię do Najświętszej Maryi Panny.

2. 2 maja, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 17.30 za zmarłe matki.

3. 3 maja, we wtorek obchodzimy święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Msza św. o godz. 8.30.

4. 4 maja, w pierwszą środę miesiąca Msza św. o godz. 17.30 za dobroczyńców naszej parafii.

5. 6 maja, w pierwszy piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

6. Do 2 maja można przeznaczyć 1,2 % podatku dochodowego za rok 2021 na potrzeby naszej parafii. Od tego roku nie ma możliwości składania wniosków w formie papierowej. Jedyna możliwa forma jest tylko elektroniczna. Rekwizyty naszej parafii można znaleźć na stronie internetowej www.pabradesparapija.lt lub uzyskać w kancelarii.

7. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła można wziąć czasopisma Miłujcie się oraz mszalik na maj Oremus.

8. Usilnie prosimy nie przynosić i nie zostawiać w kościele świętych obrazów, gazet, czasopism, ani żadnych innych przedmiotów religijnych.