II SEKMADIENIS PO KALĖDŲ / II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios išlaikymui.

2. Sausio 3 d., pirmąjį mėnesio pirmadienį po šv. Mišių kalbame Dievo Gailestingumo vainikėlį.

3. Sausio 4 d. pirmąjį mėnesio antradienį po šv. Mišių kalbame Visų Šventųjų litaniją prie Gailestingojo Jėzaus paveikslo ir mūsų bažnyčioje saugomų šventųjų relikvijų.

4. Sausio 5 d., pirmąjį mėnesio trečiadienį šv. Mišios 17.30 val. už mūsų parapijos geradarius.

5. Sausio 6 d., ketvirtadienį švenčiame Viešpaties Apsireiškimo (Trijų Karalių) iškilmę. Šv. Mišios 8.30 val. lenkų kalba ir 17.30 val. lietuvių kalba. Šv. Mišių metu šventiname kreidą.

6. Sausio 7 d. pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento Adoracija nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

7. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naujus žurnalų Kelionė ir Artuma numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. 3 stycznia, w pierwszy poniedziałek miesiąca Msza św. o godz. 17.30. Po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. 4 stycznia, w pierwszy wtorek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 litania do Wszystkich Świętych przy obrazie Jezusa Miłosiernego oraz relikwiach świętych przechowywanych w naszym kościele.

4. 5 stycznia, w pierwszą środę miesiąca Msza św. o godz. 17.30 za dobroczyńców naszej parafii.

5. W czwartek, 6 sierpnia obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msza św. o godz. 8.30 w języku polskim, o godz. 17.30 w języku litewskim. W czasie Mszy św. błogosławimy kredę.

6. 7 stycznia, w pierwszy piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

7. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła można znaleźć mszalik Oremus na styczeń.