II ADVENTO SEKMADIENIS / II NIEDZIELA ADWENTU

1. Advento metu Rarotų šv. Mišios aukojamos antradieniais ir ketvirtadieniais 7.00 val. Po šv. Mišių kviečiame pusryčių į parapijos salę.

2. Iki šv. Kalėdų vyksta kasmetinė Caritas akcija „Gerumas mus vienija“. Paaukoti pagalbai vargstantiems ir gauti dovanų Caritas žvakelę galima mūsų bažnyčioje stikliniame kambaryje.

3. Kalėdaičius mūsų bažnyčioje galima įsigyti raštinėje arba stikliniame kambaryje.

4. Gruodžio 8 d., trečiadienį švenčiame Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmę. Šv. Mišios bus aukojamos 17.30 val.

5. Advento metu kiekvieną šeštadienį 9.20 val. giedame Marijos valandas. Šv. Mišios 10.00 val.

6. Šiandien mūsų bažnyčioje svečiuojasi Marijos radijo savanoriai ir renka aukas Marijos radijo išlaikymui.

7. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti lapkričio mėnesio Artumos žurnalą bei naują Kelionės žurnalo numerį.

8. Dėkojame, kad savo aukomis prisidedate prie bažnyčios išlaikymo.

1. W Adwencie Msze św. roratnie sprawujemy we wtorki i czwartki o godz. 7.00. Po Mszy św. zapraszamy na śniadanie do sali parafialnej.

2. Do Bożego Narodzenia trwa coroczna akcja Caritasu „Dobroć nas jednoczy”. Ofiarować potrzebującym oraz otrzymać w prezencie świecę Caritasu można w naszym kościele w szklanym pokoju.

3. Opłatki można nabyć w kancelarii lub szklanym pokoju w kościele.

4. 8 grudnia, w środę obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 17.30.

5. W Adwencie w każdą sobotę o godz. 9.20 śpiewamy godzinki Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 10.00.

6. Dziś w naszym kościele gościmy wolontariuszy Radia Maria, którzy zbierają ofiary na utrzymanie radia.

7. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła jest grudniowy numer mszalika Oremus.

8. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła.