GAILESTINGUMO SEKMADIENIS / NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios išlaikymui ir kryžiaus atstatymui.

2. Balandžio 25 d., pirmadienį švenčiame šv. Morkaus evangelisto šventę. Šv. Mišios aukojamos 17.30 val.

3. Balandžio 29 d., penktadienį švenčiame šv. Kotrynos Sienietės, mergelės, Bažnyčios mokytojos, Europos globėjos šventę. Šv. Mišios – 17.30 val.

4. Kitą sekmadienį, gegužės 1 d. švenčiame Motinos dieną. Meldžiamės už gyvas mamas.

5. Gegužės 2 d., pirmadienį šv. Mišias 17.30 val. aukojame už mirusias mamas.

6. Iki gegužės 2 d. galima skirti 1,2 % pajamų mokesčio dalį už 2021 metus mūsų parapijos reikmėms. Nuo šių metų popieriniai prašymai nebus nagrinėjami. Vienintelis galimas būdas pateikti prašymą yra tik elektroninis. Mūsų parapijos rekvizitus galima rasti internetiniame puslapyje www.pabradesparapija.lt arba bažnyčios raštinėje.

7. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti gegužės mėn. Magnificat, naujus Kelionės ir Artumos žurnalų numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na utrzymanie kościoła oraz odbudowę krzyża.

2. 25 kwietnia, w poniedziałek obchodzimy święto św. Marka, ewangelisty. Msza św. o godz. 17.30.

3. 29 kwietnia, w piątek obchodzimy święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. Msza św. o godz. 17.30.

4. 1 maja, w niedzielę obchodzimy Dzień Matki. Modlimy się za żyjące mamy.

5. 2 maja, w poniedziałek we Mszy św. o godz. 17.30 modlimy się za zmarłe matki.

6. Do 2 maja można przeznaczyć 1,2 % podatku dochodowego za rok 2021 na potrzeby naszej parafii. Od tego roku nie ma możliwości składania wniosków w formie papierowej. Jedyna możliwa forma jest tylko elektroniczna. Rekwizyty naszej parafii można znaleźć na stronie internetowej www.pabradesparapija.lt lub uzyskać w kancelarii.

7. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła można wziąć czasopisma Miłujcie się oraz mszalik na maj Oremus.