DIEVO GAILESTINGUMO SEKMADIENIS / NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Balandžio 8 d., pirmadienį švenčiame Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai iškilmę. Šv. Mišios 17:30 val.

2. Balandžio 10 d., trečiadienį po 17:30 val. šv. Mišių kviečiame į biblinio filmo „Prisikėlęs“ peržiūrą parapijos salėje.

3. Balandžio 11 d., ketvirtadienį minime šv. Stanislovą, vyskupą ir kankinį. Šv. Mišios 8:30 val.

4. Balandžio 12 d., penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 15:00 val. Šv. Mišios 17:30 val.

5. Balandžio 14 d., sekmadienį visų šv. Mišių metu surinktos aukos bus skirtos padėti nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms.

6. Maloniai prašome skirti 1,2 % pajamų mokesčio dalį už 2023 metus mūsų parapijos reikmėms. Vienintelis galimas būdas pateikti prašymą yra tik elektroninis. Mūsų parapijos rekvizitus galima rasti internetiniame puslapyje www.pabradesparapija.lt arba bažnyčios raštinėje.

1. 8 kwietnia, w poniedziałek obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 17:30.

2. 10 kwietnia, w środę po Mszy św. o godz. 17:30 zapraszamy na wspólne obejrzenie biblijnego filmu „Zmartwychwstały” w sali parafialnej.

3. 11 kwietnia, w czwartek obchodzimy wspomnienie św. Stanisława, biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 8:30.

4. 12 kwietnia, w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00. Msza św. o godz. 17:30.

5. 14 kwietnia, w niedzielę wszystkie ofiary zebrane podczas Mszy św. będę przeznaczone na pomoc dla Ukrainy.

6. Uprzejmie prosimy o przeznaczenie 1,2 % podatku dochodowego za rok 2023 na potrzeby naszej parafii. Jedyna możliwa forma wniosku jest tylko elektroniczna. Rekwizyty naszej parafii można znaleźć na stronie internetowej www.pabradesparapija.lt lub uzyskać w kancelarii.