DIEVO GAILESTINGUMO SEKMADIENIS / NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Balandžio 17 d., pirmadienį 18.15 val. kviečiame į pokalbių apie tikėjimą Šv. Rašto šviesoje susitikimą. Susitikimas vyks lietuvių kalba parapijos salėje.

2. Balandžio 21 d., penktadienį kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val.

3. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra nauji Artumos ir Kelionės žurnalų numeriai bei gegužės mėnesio mišiolėlis Magnificat.

4. Maloniai prašome skirti 1,2 % pajamų mokesčio dalį už 2022 metus mūsų parapijos reikmėms. Vienintelis galimas būdas pateikti prašymą yra tik elektroninis. Mūsų parapijos rekvizitus galima rasti internetiniame puslapyje www.pabradesparapija.lt arba bažnyčios raštinėje.

5. Nuoširdžiai dėkojame už visas aukas mūsų bažnyčios išlaikymui.

***

1. W poniedziałek, 17 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.15 zapraszamy na spotkanie-rozmowę o wierze w świetle Pisma świętego. Spotkanie odbędzie się w języku litewskim w sali parafialnej.

2. W piątek, 21 kwietnia Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

3. W gablocie z prasą jest nowy numer mszalika Oremus na miesiąc maj.

4. Uprzejmie prosimy o przeznaczenie 1,2 % podatku dochodowego za rok 2022 na potrzeby naszej parafii. Jedyna możliwa forma wniosku jest tylko elektroniczna. Rekwizyty naszej parafii można znaleźć na stronie internetowej www.pabradesparapija.lt lub uzyskać w kancelarii.

5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła.