VII VELYKŲ SEKMADIENIS/VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyksta kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio 17.00 val. Kviečiame dalyvauti!

2. Pirmadienį, birželio 3 d. šv. Mišiose meldžiamės už mirusius tėvus.

3. Šią savaitę, birželio 7 d. švenčiame Pirmąjį mėnesio Penktadienį. Švč. Sakramento Adoracija nuo 15.00 val.

4. Birželio 7 d., penktadienį kviečiame vykti į piligriminę kelionę į Vilniaus Kalvarijas dalyvauti Kalvarijų Kryžiaus kelio pamaldose. Vilniaus arkivyskupijos pagrindinės Sekminių iškilmės vyksta Vilniaus Kalvarijų parapijoje, o mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus kančios kelio apmąstymas ruošia mus Šventosios Dvasios atsiuntimo iškilmei. Iš Pabradės išvykstame birželio 7 d. 9.00 val. sugrįžtame apie 16.00 val.

5. Birželio 8 d. 12.00 val. šv. Mišių aukai mūsų bažnyčioje vadovaus vysk. Arūnas Poniškaitis ir suteiks mūsų jaunimui Sutvirtinimo sakramentą.

6. 2018 m. lapkričio 8 d. Popiežius Pranciškus paskelbė palaimintuoju mūsų tautietį Dievo tarną Mykolą Giedraitį. Tai džiugi žinia Lietuvai ir Lenkijai, kur ilsisi jo žemiškieji palaikai. Birželio 22 d. šeštadienį kviečiame vykti į piligriminę kelionę į Videniškius į iškilmingas Padėkos šv. Mišias už Garbingojo Mykolo Giedraičio paskelbimą palaimintuoju. Planuojame išvykti iš Pabradės 10.00 val.

7. Kviečiame skaityti katalikišką spaudą, kurią galima rasti prie išėjimo iš bažnyčios. Yra nauji Artumos ir Kelionės žurnalų numeriai

1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe od poniedziałku do piątku na godz. 17.00 oraz na ofiarę Mszy św. o godz. 17.30.

2. Za zmarłych ojców Msza św. składkowa będzie sprawowana w poniedziałek 3 czerwca o godz. 17.30.

3. W tym tygodniu 7 czerwca przypada Pierwszy Piątek miesiąca, zapraszamy na Adorację Przenajświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

4. 7 czerwca, w piątek zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Wileńskiej na wspólne nabożeństwo Kalwaryjskiej Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo będzie sprawowane w ramach przygotowań do uroczystości odpustowej Zesłania Ducha św. Wyjazd z Podbrodzia od kościoła o godz. 9.00, powrót do Podbrodzia około godz. 16.00.

5. 8 czerwca, w sobotę o godz. 12.00 Mszy św. w naszym kościele będzie przewodniczył ks. bp Arūnas Poniškaitis podczas której nasza młodzież przystąpi do sakramentu Bierzmowania.