III VELYKŲ SEKMADIENIS/III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Motinos dienos progą šiandien po šv. Mišių 13.30 val. Pabradės kultūros centras kviečia į jaunimo ir vaikų koncertą – „Tau, mano mamybe“.

2. Rytoj, gegužės 6 d. šv. Mišiose meldžiamės sudėtinėmis intencijomis už mirusias mamas.

3. Gegužinės pamaldas mūsų bažnyčioje vyksta kiekvieną diena nuo pirmadienio iki penktadienio 17.00 val. Maloniai kviečiame dalyvauti!

4. Gegužės 13-19 d. Adutiškio bažnyčioje vyks rekolekcijos, kurias ves t. James Mariakumar ir Mary Pereira. Išsamesnę informaciją galima rasti skelbimų lentoje.

5. Birželio 7 d., penktadienį kviečiame vykti į piligriminę kelionę į Vilniaus Kalvarijas dalyvauti Kalvarijų Kryžiaus kelio pamaldose. Vilniaus arkivyskupijos pagrindinės Sekminių iškilmės vyksta Vilniaus Kalvarijų parapijoje, o mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus kančios kelio apmąstymas ruošia mus Šventosios Dvasios atsiuntimo iškilmei. Iš Pabradės išvykstame birželio 7 d. 9.00 val. sugrįžtame apie 16.00 val.

1. Dziś z okazji Dnia Matki centrum kultury w Podbrodziu o godz. 13.30 organizuje koncert młodzieży i dzieci. Serdecznie zapraszamy!

2. Jutro, 6 maja sprawujemy Msze św. w intencjach składkowych za zmarłe mamy.

3. Zapraszamy na nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku na godz. 17.00.

4. W dniach 13-19 maja w kościele w Hoduciszkach odbędą się rekolekcje prowadzone przez o. James Mariakumar i Mary Pereira. Więcej informacji można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

5. 7 czerwca, w piątek zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Wileńskiej na wspólne nabożeństwo Kalwaryjskiej Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo będzie sprawowane w ramach przygotowań do uroczystości odpustowej Zesłania Ducha św. Wyjazd z Podbrodzia od kościoła o godz. 9.00, powrót do Podbrodzia około godz. 16.00.